Ограбена куќата на директорот на „Гранд“ продукција

Петок, 09 Март 2018 | Прочитано 558 пати.

Куќата на директорот на Гранд продукција, Саша Поповиќ била ограбена, објавија српските медиуми, а според првичните информации од вилата е однесен сеф со околу 100.000 евра.
sasha_popovic
Додека се случил грабежот во куќата немало никој, а сопругата на Саша Поповиќ, Сузна Јовановиќ, пријавила минатата ноќ.
sasa
Саша Поповиќ и неговата сопруга наводно биле во Опатија, каде инаку минуваат доста време, а дека ова може да им се случи не ни претпоставувале.  Тие живеат во елитна добро заштитена населба, а соседи им се Лепа Брена, Драган Којиќ Кеба и многу други колеги.

[назад]
loading...
Коментари