Страшна несреќа: Од возилата нема ништо, телата ги ваделе пожарникари

Петок, 09 Ное 2018 | Прочитано 999 пати.

Страшна несреќа се случи рано утрово во Србија каде дирекно се судрија комбе и автомобил, по што морале да интервенираат пожарникари.


За среќа повредените не се во животно загрижувачка состојба и се пренесени во болница.


Од возилата ги ваделе пожарникари, ќе се испитува несреќата.

[назад]
loading...
Коментари