Сообраќајна незгода на патот Струга-Ќафасан

Четврток, 29 Ное 2018 | Прочитано 1,853 пати.

Вчера  на магистралниот пат Струг-Ќафасан се случила сообраќајна незгода во која учествувале неколку патничко возило.


Увид на местото извршила екипа од Полициската станица Струга.


Се работи на расчистување на случајот.

[назад]
loading...
Коментари