Стружанец со полиција ја бара својата сопруга

Четврток, 17 Мај 2018 | Прочитано 3,570 пати.

Вчераа во 11.00 часот во Полициската станица Струга, М.З. (68) од Струга пријавил дека на 10.овој месец околу 07.00 часот од дома во непознат правец се оддалечила неговата сопруга Б.М. (53). Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

[назад]
loading...
Коментари