Маж се фрли од втори кат во Скопје

Сабота, 14 Апр 2018 | Прочитано 152 пати.

Скопјанката Б.Н. вчера околу 11 часот пријавила во полиција дека нејзиниот 55 годишен сопруг Ј.С. се фрлил од вториот кат.


Повредениот со возило на Итна медицинска помош бил пренесен на КАРИЛ.


Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.


извор:Сител ТВ

[назад]
loading...
Коментари

Македонија