Фк Лабуништа 2011 ремизираше на вториот конторлен натпревар против Струга Трим и Лум

Среда, 07 Фев 2018 | Прочитано 1,189 пати.

Денес ФК Лабуништа 2011 го одигра вториот контролен натпревар против екипатата на Струга Трим и Лум.


Натпреварот и покрај добрата игра на двете екипи заврши без голови 0:0  исто така беа прормовирани и новите засилувања од двете екипи кои покажаа солидна игра...

[назад]
loading...
Коментари