Извлечени двоjките за полуфиналето во Купот на Македонија за сезона 2017/18

Сабота, 10 Март 2018 | Прочитано 188 пати.

Двојки за полуфиналето во Купот на Македонија се следни:


ФК Шкендија - ФК Ренова


ФК Пелистер - ФК Академија Пандев


Термини за одигрување на натпреварите:


 


14.03.2018., среда, 14.00 |  прв натпревар


11.04.2018., среда, 16.00 | реванш натпревар


Финале 09.05.2018

[назад]
loading...
Коментари