Судијата Оливер од поодамна го имитирал Роналдо - во фризурата! (ФОТО)

Четврток, 12 Апр 2018 | Прочитано 697 пати.

Во наредните неколку дена сигурно ќе излезат мал милион теории на заговор за досудениот пенал на мечот Реал - Јуве, но првата сигурно ќе ве искине од смеење. Судијата Мајкл Оливер, кој со контроверзен пенал го исфрли Јуве од полуфиналето на ЛШ, порано имал иста фризура со Кристијано Роналдо...

[назад]
loading...
Коментари