Видео:Даути и Каланоски донесоа победа за ФК Лабуништа

Недела, 25 Авг 2019 | Прочитано 1,131 пати.

ФК Лабуништа 2011 забележа победа на гостувањето во Скопје против тимот на Кадино со 1:2. Головите за Лабуништа ги постигнаа Мирлинд Даути во 47-та минута и Антонио Каланоски во 72 -та минута.


[назад]
loading...
Коментари