Доналд Трамп и Ким Јонг Ун: Гледате дека сепак се согласуваме

Петок, 09 Фев 2018 | Прочитано 676 пати.Двојниците на американскиот и севернокорејскиот претседател, Доналд Трамп и Ким Јонг Ун предизвикаа огромно внимание на трибините за време на церемонијата на отворање на Зимските олимписки игри.„Гледате дека сепак се согласуваме“, рече двојникот на Ким.


[назад]
loading...
Коментари