Франција најголемото промашувања во историјата (ВИДЕО)

Недела, 04 Ное 2018 | Прочитано 953 пати.

На дуелот помеѓу Каен и Рен во француската Лига 1, Касимир Нинга успеа од само два метри да утне празен гол, односно не успеа да ја смести топката во мрежата на Рен од идеална позиција.


[назад]
loading...
Коментари