Мечка во „ламборџини“ го запре сообраќајот во Лос Анџелес

Среда, 20 Ное 2013 | Прочитано 421 пати.

Маж во жолто „ламборџини“ со мечка на совозачкото седиште вчера го запрел сообраќајот на улица во Лос Анџелес.


Десетина луѓе приоѓале на автомобилот и го фотографирале и снимале оваа необична глетка, шокирани што во ваков спортски автомобил се вози вистинска мечка. Некои се прашувале дали животното е вистинско или се работи за шега.


 


[назад]
loading...
Коментари