ВИДЕО: Што се случува кога ќе експлодира подземна цевка за вода?

Петок, 26 Јан 2018 | Прочитано 948 пати.

Подземна цевка за вода експлодираше во украинскиот главен град Киев, јавува Би-Би-Си.


Во експлозијата освен материјална штета на околните возила нема повредени ниту жртви.


[назад]
loading...
Коментари